DD Boršov » Aktuality »

Adrenalin na Lipně

Adrenalin na Lipně

andrenalin na Lipně

11.06.2017


Velkou radost nám udělalo pozvání z Dětského domova a Základní školy Horní Planá na 2. ročník soutěže pro dobrovolníky ADRENALIN NA LIPNĚ. Sestavené pětičlenné družstvo z 3. RS a ve stejném počtu družstvo ze 4. RS odjelo vlakem na pořádanou akci.


Po milém přivítání jsme obdrželi propozice, startovací čísla, mapu a začali plnit úkoly na prvních stanovištích na kopci nad Horní Planou a Stifterově stezce. Fyzickou zdatnost prověřila Armáda ČR u překážkové dráhy, alchymie-vědecké dovednosti a úkoly s loutkou jsme zvládli na výbornou. Velkou legrací byla jízda na společných lyžích, která vyžadovala koordinaci a souhru pohybů.

Nezapomenutelným zážitkem byla jízda na motokárách. Další úkoly na nás čekaly na kopci Dobrá voda, koloběžky s osvěžením, psí spřežení, lipenský zorbing. Dále střelba ze vzduchovky a luku pod vedením instruktora. Zde jsme byli nejlepší! Následovala stanoviště na pláži u Lipna, slepá lanová dráha, padel board zvládnul Petr a Pepa, pádlování na raftu a jízda motorovým člunem při řízení Adriany a Radka.


Závěr patřil vyhodnocení a ocenění vítězů. Naše družstva se umístila na 7. a 11. místě. Startovací čísla byla zároveň čísly soutěžními a přinesla nám štěští.


Den byl opět na výtečnou. Děkujeme.


 Alena Širůčková, Alena Suchá


Adriana, Michael, Roman, Radek, Petr, Eva, Zlata, Josef, Dominik, Lukáš