DD Boršov » Aktuality »

Cykloturistika kolem Vodňan

Cykloturistika kolem Vodňan

Cykloturistika kolem Vodňan

20.06.2017


Školní rok už je u konce a nás čeká každoroční cykloturistika. Tentokrát nás pozná město Vodňany. V úterý jsme dorazili. Zabydleli jsme se do svých pokojů, naobědvali jsme se a vyrazili na menší projížďku okolo Vodňan, do míst zvaných Lomec.


Druhý den nás čekala největší výzva, zdolali jsme Helfenburg, který leží ve výšce 683 metrů nad mořem. Cestou na oběd jsme narazili na déšť a kroupy, naštěstí jsme měli šikovného vedoucího celého cyklopobytu, tak jsme všichni v celku dorazili na oběd.


Ve čtvrtek jsme dostali opravdu hezkou odměnu. Odměna byla ve formě zážitků, které jsme si skutečně užili. Navštívili jsme aligátoří farmu v Protivíně, ač krokodýli vypadali hrozivě, nikoho z nás nesežrali. Poté jsme vyrazili na velice drahý oběd, kde se pan ředitel plácl přes kapsu. S plným břichem jsme vyrazili na koně. Vyjeli jsme na hodinovou vyjížďku na koních, po ukončení projížďky, a po té co jsme se vzpamatovali, nás čekalo hřebelcování. Zážitků bylo milión ani se nám nechtělo domů. Ubytování bylo také super a jídlo ještě lepší.


Těšíme se zase za rok na nejlepší týden.


Barbora Hejnová